نحوه ارسال محصولات :

 

تمامی محصولات از تهران برای تمام نقاط کشور ارسال می شود. در زمان ثبت محصول و تکمیل فرایند خرید از طرف خریدار ، ایمیلی به منظور نمایش وضعیت درخواست محصول از طرف فروشگاه برای مشتری ارسال می گردد.

ارسال سفارشات بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان به صورت رایگان می باشد همچنین با توجه به اینکه محصولات ارائه شده در این فروشگاه صد در صد تضمین شده و اصل می باشند، لذا سفارشات شما مشتریان در محدوده شهر تهران در بازه زمانی ۱ لی ۵ روز کاری ارسال خواهد شد.

ارسال سفارشات برای مشتریان در محدوده خارج از تهران برای خرید های بالای ۲۰۰ هزار تومان به صورت رایگان می باشد و سفارشات در بازه زمانی ۳ الی ۷ روز ارسال خواهد شد.

 

سوالات رایج در خصوص ارسال محصولات:

 

۱- ثبت آدرس اشتباه در پروفایل خریدار و ثبت سفارش براساس آدرس مذکور:

متاسفانه، تغییر آدرس بعد از ثبت سفارش امکان پذیر نمی باشد و روال ارسال برای آدرس اشتباه صورت می گیرد، لذا در صورتی که اشتباهی در ثبت  آدرس صورت گیرد بلدوکس مسئول برگشت محصول نمی باشد. لذا خواهشمند است در زمان ثبت آدرس خود دقت کافی را مبذول فرمایید.

۲- آیا در زمان تحویل سفارش پرداخت سایر هزینه ها از جمله هزینه های مالیات و ارزش افزوده مجاز می باشد:

در صورتی که هزینه سفارش و ارسال آن توسط خریدار به صورت آنلاین پرداخت شده باشد، هیچ هزینه مازاد در قبال دریافت سفارش نباید به پیک داده شود و در صورتیکه مبلغ سفارش در محل پرداخت گردد خریدار ملزم به ارائه مبلغ سفارش مطابق با فاکتور و هزینه ارسال می باشد و پرداخت مبالغ دیگر جزئ قوانین فروشگاه نبوده و تخلف محسوب می گردد لذا در صورت مشاهده موارد فوق، با واحد پشتیانی مشتریان تماس حاصل فرمایید.

۳- سفارش هنوز ارسال نشده است؟

برای بررسی وضعیت سفارش خود می توانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

۴- در صورت عدم حضور در محل در زمان ارسال سفارش، هزینه ارسال مجدد دریافت می شود؟

فروشگاه هزینه ای بابت ارسال مجدد سفارش شما در صورت عدم حضور در محل از شما دریافت نمی کند، سرویس ارسال سفارشات قبل از ارسال بسته هماهنگی های لازم را به صورت تلفنی با خریدار محترم انجام می دهد.